سوالات متداول

آرکابوم (جستجو در سرزمین کهن)

  1. پلتفرم آرکابوم چیست؟

آرکابوم جستجو در هنر، تاریخ و فرهنگ سرزمین مان را در هر زمان و مکانی برای همگان فراهم کرده است.  ما تاریخ، فرهنگ، هنر و طبیعت ایران را در یک جا گردآورده‌ایم تا تجربه‌ای متفاوت را همراه با فناوری و نوآوری  برای شما به ارمغان آوریم.شما می‌توانید به تماشای آثار تاریخی و هنری از سراسر ایران بنشینید، سفر خود را به جاذبه های این مرز و بوم برنامه‌ریزی کنید و یا حتی سوغات کوچکی از این سفر برای خود به یادگار ببرید.

  1. گالری مجازی آرکابوم چیست؟

ایران گنجینه ‎­ای از فرهنگ و هنر بشری است که در حال حاضرگنجینه­ ها و موزه ‎‎ها ، توان معرفی و نمایش مناسب ‏همه آثار فرهنگی و هنری ایران را ندارند ، از اینرو بهره ­گیری از گالری مجازی می­ ­تواند خلاء موجود در زمینه کمبود فضا و کمبود محتوا برای نمایش آثار تاریخی را برطرف نماید. ‏ گالری مجازی آرکابوم  یک پلتفرم آنلاین است که با همکاری موزه­ ها به نمایش آنلاین آثار موزه­ ای می پردازد.

  1. چه کسانی می‌توانند در این پلتفرم گالری مجازی ایجاد کنند ؟

فعالان و صاحبین مراکز فرهنگی، موزه ای و تاریخی میتوانند در این پلتفرم ثبت نام کنند و با استفاده از گالری مجازی آثار خود را رشد نمایش دهند

  1. فرایند پذیرش برای درخواست نمایشگاه مجازی به چه صورت است؟

استفاده از کلیه امکانات سایت در حال حاضر برای بازدیدکنندگان رایگان بوده و نیازی به ثبت نام وجود ندارد. اگر علاقه مند به برگزاری گالری مجازی هستید، فرم مربوطه را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لطفا در بخش توضیحات، یک معرفی مختصر از خود و آثار مورد نظر برای برگزاری نمایشگاه بنویسید.

 

  1. هزینه ثبت نام در پلتفرم به چه صورت است؟

ثبت نام  رایگان است و هیچ هزینه ای بابت ثبت نام از هیچ یک از گروه ها دریافت نمیشود. برای درخواست گالری مجازی  توسط گروه آرکابوم براساس جدول هزینه‌ها صورت میگیرد.

  1. برای ثبت نام در گروه های مختلف حتما باید شخصیت حقوقی داشته باشیم؟

همه افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند  در این پلتفرم ثبت نام کنند.

  1. پلتفرم آرکابوم در کدام شهر قرار دارد؟

دفتر مرکزی پلتفرم در شهر تهران قرار دارد.