ایران را با ما ببینید

با چند کلیک ساده سفر کنید و زیبایی ­های ایرانمان را به صورت 360 درجه ببینید

زمانی که امکان سفر برای شما فراهم نیست و می‌خواهید شانس بازدید و برقراری ارتباط با یک مکان جدید را از دست ندهید، تورهای مجازی بهترین گزینه هستند. شما در آرکابوم می‌توانید از مکان های تاریخی و طبیعی بازدید کنید، بیشتر بیاموزید و سفری متفاوت را تجربه کنید. ما در آرکابوم کوشیده‌ایم تا امکان سفر و یادگیری را برای تمامی آحاد جامعه فراهم آوریم.

جستجو در میراث جهانی

امروز می‌توان سرزمین کهن را از دریچه‌ای تازه دید

جستجو کنید

جاذبه های تاریخی ایران

تاریخ و فرهنگ یک سرزمین به تمامی مردمان آن تعلق دارد.

جستجو کنید

جاذبه های طبیعی

سفر خود به مکان‌های گوناگون این مرز و بوم را شروع کنید

جستجو کنید

موزه ها و اقامتگاه ها

دریچه‌ای به گذشته که این بار کشف و جستجو در آن برایمان آسان‌تر شده‌ است

جستجو کنید

باستان شناسی

جستجو در امپراتوری ساسانی

شاهنشاهی ساسانی از سده سوم تا سده هفتم میلادی سرزمین گسترده‌ای را از مرزهای هند و چین در شرق تا میان‌رودان در غرب دربرمی‌گرفته و جامعه ساسانی مانند ایران امروز دربردارنده گروه‌های مختلفی از مردمان با زبان‌ها و ادیان مختلف بوده‌است.

گشتی در میدان نقش جهان اصفهان

 

مشاهده

سامانه طبیعت گردی استان سمنان

سمنان یکی از استان‌های بزرگ و خوش آب و هوای ایران می‌باشد که در شمال دشت کویر و جنوب رشته کوه البرز واقع شده است. این استان جاذبه‌های گردشگری و تاریخی فراوانی را در دل خود جای داده‌ است و مقصد بسیار مناسبی برای گردشگری به شمار می‌روند. سمنان علاوه بر مکان‌های تاریخی، جاذبه‌های طبیعی بکر و تماشایی برای ارائه به گردشگران نیز دارد که به دلیل آب و هوای بسیار متنوع خود جنگل‌ها، کوه‌های سر به فلک کشیده، کویر و… زیادی را شامل می‌شود.

مشاهده
  • یک طبیعت‌گردی بی‌نظیر  را تجربه کنید

  • برای سفر آگاهانه به این سرزمین برنامه ریزی کنید.

  • این سامانه شامل 8 مقصد طبیعت‌گردی سمنان است

تور مجازی موزه ایران باستان

موزه ایران باستان، امروزه بخشی از مجموعه موزه ملی است که به اشیای دوران پیش از اسلام تعلّق دارد. این موزه در سال 1316 به عنوان اولین بنای موزه‌ای کشور افتتاح شد.در این موزه اشیای تاریخی به ترتیبت قدمتشان قرار گرفته اند. در واقع مسیری که برای بازدید در نظر گرفته شده است، از قدیمی ترین دوران به جدید ترین دوران می رسد.

بازدید مجازی

مجموعه کوه خواجه

سرزمین آفتاب

مجموعه کوه خواجه که جزء برجسته‌ترین آثار خشتی ایران است نشانگر قلعه بزرگ یا شهر کوچکی می باشد که در دامنه کوه اوشی دم (کوه خواجه) ساخته شده است

بازدید کنید